2021\2022 учебный год

План работы на 28 мая 2022

развернуть

Субота, 28.05.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

 I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Акцыя да Сусветнага дня без тытуню “Мы супраць тытуню!”

СППС, класныя

кіраўнікі

VIII-XI кл.

09.30-10.15

актавая зала

3.

Малюнкі на асфальце “Хутка лета” (пры дрэнным надвор’і  - малюнкі на лістах)

Наплёха Г.В.

I-IV кл.

09.00 – 09.45

прыбудова

 

 

4.

Віктарына “Бяспечнае лета”

Шэлест А.У.

V-VII кл.

10.00-10.45

каб. інфарм

5.

Завочнае падарожжа “Іх імёнамі называюць заставы”  

Бардзенюк А.А.

VIII-XI кл.

09.00 – 09.45 к. фізікі

6.

Удзел у раённых турыстычных спаборніцтвах

 Еўтух І.М.

Ляўша М.Г.

VII-IX кл.

“Світанак”

 

свернуть

План работы на 21 мая 2022

развернуть

Субота, 21.05.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

 I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Удзел у абласным фестывале “Радавод”

Еўтух І.М.

VIII кл.

09.00-16.00

г. Пінск

3.

Экскурсія “Падарожжа па родным куточкам” 

Пікун М.В.

V-VII кл.

10.00 – 11.00

аг.Парахонск

 

4.

Конкурс на лепшага чытача “Мой родны кут” 

Савіла Л.А.

I-IV кл.

09.00-09.45

каб. 2б

5.

Гульня “Все работы хороши – выбирай на вкус” 

Лаўрэнка В.С.

VIII-XI кл.

10.00 – 10.45 к. інфарм.

6.

Экскурсія ў Мемарыяльны комплекс “Хатынь” і лагер смерці “Трасцінец”

 Парчук Н.П.

 II -VIIIкл.

07.00

 

свернуть

План работы на 7 мая 2022

развернуть

Субота, 07.05.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

 I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Дзень Дзяржаўнага Герба і Сцяга РБ  

Еўтух І.М.

V-VII кл.

09.30-10.15

актавая зала

3.

Вахта Памяці, прысвечаная  святу Вялікай Перамогі “Вайна - гэта боль” Акцыі “Памяць”, “Яны абаранялі Радзіму”  

Токар Н.А.,  Еўтух І.М.  класныя кіраўнікі

V-VII кл.

10.30 – 11.15

 

 

4.

Прагляд і абмеркаванне відэароліка “Сімволіка РБ”  

Кібак А.А.

I-IV кл.

10.00-10.45

каб. інфарм

5.

Віктарына “Сімволіка нашай дзяржавы” 

Парчук Н.П.

VIII-XI кл.

10.15 – 11.00 к. хіміі

6.

Удзел у рэспубліканскіх спаборніцтвах па футболе

Чэчун А.М.

V, VIII, XI, IX кл.

г. Брэст,

г. Мінск

 

 

свернуть

План работы на 2 мая 2022

развернуть

Субота, 02.05.2022 за 14.05.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

 I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Акцыя “Дом без адзіноты”

Конкурс малюнкаў “Мая сям’я”

СППС, класныя кіраўнікі

 

I-IV кл.

10.00- 10.45

к. 2а кл.

3.

Дзень здароўя.  

Настаўнікі ФКіЗ,

Еўтух І.М.

I-XI кл.

11.00 – 11. 45

стадыён

4.

Конкурсна-забаўляльная праграма “Як добра, што ёсць сям’я”

Селюжыцкая К.С.

I-IV кл.

09.00-09.45

каб. 2а кл.

5.

Конкурсна-гульнявая праграма “Востраў сямейных каштоўнасцяў”

Берднік Г.С.

V-VII кл.

10.00-10.45

каб. рускай мовы

6.

Віктарына “Мая будучая прафесія. Зрабі правільны выбар”

Гусаім Л.С.

VIII-XI кл.

10.00 – 10.45    к. інфарм.

7.

Працоўны дэсант “Кніжкіна бальніца запрашае лекараў”

Зельман М.В.

IV- V кл.

12.00-12.45

бібліятэка

 

свернуть

План работы на 30 апреля 2022

развернуть

Субота, 30.04.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

 I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Пазнавальная гульня “Хто гэта? Што гэта?”

Альцывановіч Г.М.

I-IV кл.

10.00- 10.45

к. 2а класа

3.

Конкурсная праграма “Курыць – не модна, модна – не курыць” 

Дубіна Г.П.

V-VII кл.

11.00 – 11. 45 к. хіміі

4.

Падарожжа “Музеі майго краю”

Шпакоўская В.М.

VIII-XI кл.

10.00 – 10.45    к. інфарм.

5.

Удзел у рэспубліканскіх спаборніцтвах па футболе сярод дзяўчанак

Чэчун А.М.

V,VII-IX кл.

 09.00

г. Пінск

 

свернуть

План работы на 23 апреля 2022

развернуть

Субота, 23.04.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

 I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Літаратурная гасціная “Светлы Вялікдзень”  

Макей Т.А.

I-IV кл.

10.00- 10.45

к. 4б класа

3.

Літаратурная віктарына “Если книжки ты читаешь - вмиг героев угадаешь”

Шэлест А.У.

V-VII кл.

10.00 – 10 45 к. хіміі

4.

Завочнае падарожжа “Запаведнікі Беларусі”

Крупеніч Т.Я.

VIII-XI кл.

10.00 – 10.45    к. інфарм.

5.

Удзел у Першынстве РБ па футболе сярод дзяўчанак

Чэчун А.М.

V,VII-IX кл.

Г.п. Дзятлава

Гродненская вобл.

 

свернуть

План работы на 16 апреля 2022

развернуть

Субота, 16.04.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

 I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Вусны часопіс “Космас – гэта мы”  

Малышчыцкая Н.П. 

I-IV кл.

10.00- 10.45

к. 4а класа

3.

Прафілактычны занятак “Шкодныя звычкі – нам не сястрычкі”  

Пікун М.В.

V-VII кл.

10.00 – 10 45 к. хіміі

4.

Квэст “Прававы турнір”  

Бардзенюк А.А., Еўтух І.М.

VIII-XI кл.

10.00 – 10.45    к. інфарм.

5.

Удзел у абласных спаборніцтвах па лёгкаатлетычным кросе

 Чэчун А.М.

8б, 11 кл.

г. Іванава

6.

Удзел у Рэспубліканскім суботніку

 Адміністрацыя

Калектыў СШ

09.00-10.00

СШ

 

свернуть

План работы на 9 апреля 2022

развернуть

Субота, 09.04.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

 I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Алімпійскі дзень здароўя. 

Настаўнікі ФКіЗ, Еўтух І.М.

I-XI кл.

10.00 -11.00

Спартыўная зала, стадыён

3.

Гульня “Сакрэт здароўя”

Грудовік Л.В.

I-IV кл.

09.30- 10.15

к. 3а класа

4.

Экалагічная віктарына “Жыві, Зямля!”

Берднік Г.С.

V-VII кл.

10.00 – 10 45 к. рускай  мовы

5.

Гульнявая праграма “Я выбіраю Здаровы лад жыцця” 

Лаўрэнка В.С.

VIII-XI кл.

09.00 – 09.45    к. хіміі

6.

Прафарыентацыйныя экскурсіі ва УА “Пінскі дзяржаўны аграрны тэхналагічны каледж” і УА “Пінскі дзяржаўны прафесіянальна-тэхнічны каледж лёгкай прамысловасці”

Токар Н.А.

Лаўрэнка В.С.

VIII-XI кл.

10.00

г. Пінск

7.

Час цікавых паведамленняў  “Планета Зямля”

Зельман М.В.

III-VI кл.

12.00

бібліятэка

 

свернуть

План работы на 2 апреля 2022

развернуть

Субота, 02.04.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

1-11 кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Моцныя адзінствам.  (вусны часопіс да Дня яднання Беларусі і Расіі)

Наплёха Г.В.

1-4 кл.

10.00 актавая зала

3.

Падручнік – наш лепшы сябар (віктарына)

Гардзіевіч А.М.

5-8 кл.

10.00

к. хіміі

4.

Смяяцца дазваляецца» (юмарыстычная праграма)

Гусаім Л.С.

9-11 кл.

10.00 к. інфарматыкі

5.

Інтэрактыўная гульня “Скажам “Не” насіллю” Раённы клуб “Новае пакаленне”

Гурын Ю.В.

Еўтух І.М.

Вучні, якія стаяць на прафіл. уліку

11.00   актавая зала

6.

Краіна  “Журналия” (абзор дзіцячай перыёдыкі)

Зельман М.В.

2-4 кл.

12.00

бібліятэка

 

 

 

 

 

свернуть

План работы на 26 марта 2022

развернуть

Субота, 26.03.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Конкурс вершаў “Птушкі прыляцелі”

Савіла Л.А.

 I-IV кл.

11.00-11.45 каб. 2б кл.

3.

Конкурсна-забаўляльная праграма  “Спорт – гэта здароўе”

Пікун М.В.

 V-VII кл.

10.00-10.45

пляцоўка са штучным пакрыццём

4.

Конкурс “Прафесіі маіх бацькоў” 

Парчук Н.П.

 VIII-XI кл.

10.15-11.00

каб.

хіміі

5.

Віртуальнае падарожжа “Музеі Беларусі”

Зельман М.В.

 V-IX кл.

12.00 – 12.45

бібліятэка

 

свернуть

План работы на 19 марта 2022

развернуть

Субота, 19.03.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Конкурс “Знаўцы прыроды”

Селюжыцкая К.С.

 I-IV кл.

11.00-11.45 каб. 2а кл.

3.

Адкрыты мікрафон “Пагаворым аб сяброўстве”

Берднік Г.С.

 V-VII кл.

09.00-09.45

Каб. хіміі

4.

Акцыя “Другое жыццё пластыкавай бутэлькі”  

Шпакоўская В.М.

 VIII-XI кл.

10.00-10.45

Каб.

інфарматыкі

5.

Першынства раёна па валейболе сярод дзяўчынак. Занальныя спаборніцтвы

Настаўнікі

ФКіЗ

Зборныя каманды

10.30

Спартыўная зала ДЮСШ

 

свернуть

План работы на 7 марта 2022

развернуть

Субота, 07.03.2022 (за 12.03.2022)

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Алімпійскі дзень здароўя

Настаўнікі ФКіЗ,

Еўтух І.М.

I-XI кл.

09.30-11.00

СШ

3.

Конкурс малюнкаў “Вясна ідзе! Вясне дарогу” 

Кібак А.А.

 I-IV кл.

10.00-10.45 каб. 2б кл.

4.

Гульня “Дзень ліку П”   

Гардзіевіч А.М.

 V-VII кл.

10.00-10.45

Каб. інфарматыкі

5.

Школа карысных навук “Лекавыя расліны ў дапамогу чалавеку”

Крупеніч Т.Я.

 VIII-XI кл.

 10.00-10.45

Каб. хіміі

 

свернуть

План работы на 5 марта 2022

развернуть

Субота, 05.03.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКіВч, ДЮСШ

2.

Гульня “Мая мама самая лепшая”

Еўтух І.М.

Альцывановіч Г.М.

I -IV кл.

10.00-10.45. каб. 2а кл.

3.

Інтэрактыўны занятак “Дабрыня выратуе свет”   

Дубіна Г.П.

V-VII кл.

11.00-11.45

Каб. хіміі

4.

Дзелавая гульня “Мы жывем па закону” 

Лаўрэнка В.С.

Бардзенюк А.А.

VIII-XI кл.

10.00-10.45

Каб. інфарматыкі

5.

 

Конкурс малюнкаў “Самым мілым і любым…”, прысвечаны Міжнароднаму жаночаму дню.

Зельман М.В.

II - V кл.

12.00-12.45

бібліятэка

6.

Удзел у Рэспубліканскім турніры па футболе, прысвечаным 8 Сакавіка

Чэчун А.М.

XI кл.

г. Магілёў

7.

Таварысцкая сустрэча па валейболе паміж каманд Парахонскай і Купяцічскай СШ

Цэван І.І.

Збрныя каманды

09.30- 11.00

спартыўная зала

8.

Экскурсія ў музеі аг. Моталь, Бездзеж, музей Н.Орды в. Варацэвічы

 Токар Н.А.

2-8 кл.

07.00

 

свернуть

План работы на 26 февраля 2022

развернуть

Субота, 26.02.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКіВч, ДЮСШ

2.

Конкурс вершаў “Зима недаром злится” 

Макей Т.А.

Малышчыцкая Н.П.

I -IV кл.

10.00-10.45. каб. 4а кл.

3.

Акцыя “Дапамога зімуючым птушкам” 

Шэлест А.У.

V-VII кл.

09.00-09.45

шк. скверык

4.

Круглы стол “Шлях у будычыню” VIII-XI кл.

Лаўрэнка В.С.

Бардзенюк А.А.

 VIII-XI кл.

10.00-10.45

Каб. фізікі

5.

Квіза “Пачатак Вялікай Айчыннай вайны”, прысвеч. Дню абаронцаў Айчыны і Узброеных сіл Рэспублікі Беларусь

Зельман М.В.

X- XI кл.

12.00-12.45

бібліятэка

 

свернуть

План работы на 19 февраля 2022

развернуть

Субота, 19.02.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.30 СШ, СЦКіВч, ДЮСШ

2.

Віктарына “У здаровым целе – здаровы дух!”

 Пікун М.В.

V-VII кл.

09.00-09.45

Каб. хіміі

4.

Гульня “Дакажы слоўца”  

Макей Т.А.

I -IV кл.

10.00-10.45. каб. 4б кл.

5.

Конкурсная праграма, прысвечаная Дню абаронца Айчыны

Евтух І.М.

V-VII кл.

10.00-10.45

Каб. рускай мовы

6.

Круглы стол “Прыхільнасці, якія крадуць жыццё” 

Гусаім Л.С.

VIII-XI кл.

09.00-09.45

Актавая зала 

7.

Удзел у раённай спартакіядзе “Все на старт!”

 Берднік Г.С.

Гардзіевіч А.М.

Чэчун А.М.  Цэван І.І.

09.00

в. Пінкавічы

8.

Школьныя алімпіяды па вучэбных прадметах

 Настаўнікі-прадметнікі

 V- IX кл.

10.00

СШ

 

свернуть

План работы на 12 февраля 2022

развернуть

Субота, 12.02.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Конкурс малюнкаў, прысвечаны Дню здароўя  “Пасябруй са спортам”

Грудовік Л.В.

I-IV кл.

09.30-10.15

Каб. 3а кл.

3.

Дзень здароўя. Спартландыя “Вясёлыя старты”   

Парчук Н.П.

Еўтух І.М.

VIII-XI кл.

10.00-10.45

Спартыўная зала

4.

Вусны часопіс “Агеньчык памяці”  

 Еўтух І.М.

V-VII кл.

09.00-09.45 каб. хіміі

5.

Школьныя алімпіяды па вучэбных прадметах

 Настаўнікі- прадметнікі

V-VIII кл.

10.00     

СШ

6.

Падвядзенне вынікаў “Па слядах тыдня псіхалогіі” “Адваротная сувязь” – водгукі пра праведзеныя мерапрыемствы.

Гурын Ю.В.

 

11.00

Каб. СППС

7.

 

Удзел у раённай спартакіядзе сярод работнікаў сістэмы адукацыі “Все на старт!”

Берднік Г.С.

Селюжыцкая К.С.,

Гардзіевіч А.М., Мельнік Д.І.,

Берднік Г.С.,

Белавус Т.У.,

Цеван І.І., Валчковіч Г.Р.,

Чэчун А.М.,

Гаруноў А.П.

9.00

в.Купяцічы

 

свернуть

План работы на 5 февраля 2022

развернуть

Субота, 05.02.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Гульня “Гаворым па-беларуску”   

Наплёха Г.В.

I-IV кл.

10.00-10.45

Каб. 3б кл.

3.

Пазнавальная праграма “Школа Зубной Феі”  

 Еўтух І.М.

Гурын Ю.В.

“Бумеранг”

V-VII кл.

10.00-10.45 каб. хіміі

4.

Маральная гутарка “Уверх па лесвіцы жыцця, або мае жыццёвыя каштоўнасці”  

Шпакоўская В.Н.

VIII-XI кл.

10.00-10.45

Каб. інфарматыкі

5.

Удзел у раённых спаборніцтвах “Лыжня -2022”

Гардзіевіч А.М.

Чэчун А.М.

Цэван І.І.

Гардзіевіч А.М.

Чэчун А.М.

Цэван І.І.

11.00

в. Гарадзішча

6.

Школьныя алімпіяды па вучэбных прадметах

 Настаўнікі- прадметнікі

V-VIII кл.

10.00      СШ

 

 

свернуть

План работы на 29 января 2022

развернуть

Субота, 29.01.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКВч, ДЮСШ

2.

Майстэрня “Цуды сваімі рукамі”

Савіла Л.А.

I-IV кл.

10.00-10.45

Каб. 2б кл.

3.

Інтэлектуальная гульня “Чалавек і прафесія” 

Дубіна Г.П.

V-VII кл.

11.00-11.45

Каб. інфарматыкі

4.

Вусны часопіс “Вядомыя людзі Беларусі”

Крупеніч Т.Я.

VIII-XI кл.

10.00-10.45 каб.інфарматыкі

5.

Экскурсія ў Музей Я.Коласа і музей піянерскай славы

Парчук Н.П.

Мацкевіч В.І.

“Юны журналіст”,

 IX кл.

09.00-12.00

в. Пінкавічы

         

 

свернуть

План работы на 22 января 2022

развернуть

Субота, 22.01.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, ДК, ДЮСШ

2.

Інтэлектуальная гульня “Дзеці новага пакалення”

Еўтух І.М.

I-IV кл.

10.00-11.00

прыбудова

3.

Гульня “Быць здаровым здорава”

Бардзенюк А.А.

VIII-XI кл.

10.00-11.00, каб. фізікі

4.

Экскурсія ў г.Пінск,

Наведванне кінатэатра “Перамога”  

 

Пікун М.В.

Зельман М.В.

V-VII кл.

12.00

г. Пінск

         

 

 

 

свернуть

План работы на 15 января 2022

развернуть

Субота, 15.01.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-14.40 СШ, СЦКіВч, ДЮСШ

2.

Дзень здароўя.

Чэчун А.М.  Цэван І.І.

I-XI кл.

09.00-11.00

СШ

4.

Гульні “Зімовыя забавы” 

Кібак А.А. Евтух І.М.

I -IV кл.

10.00-11.00. прыбудова

5.

Спаборніцтвы “Спартыўныя эстафеты”

Шэлест А.У.

V-VII кл.

10.00-11.00

спартыўная зала

6.

Дыскусія “Галоўныя запаведзі здаровага ладу жыцця”

Лаўрэнка В.С.

VIII-XI кл.

10.00-11.00

каб. інфарм.

 

         

 

свернуть

План работы на 8 января 2022

развернуть

Субота, 08.01.2022

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі 

I-XI кл.

08.30-13.00 СШ, ДК,ДЮСШ

2.

Дзень здароўя. Зімовыя гульні .Спаборніцтвы па лыжных гонках і стральбе “Снежны снайпер” (пры адсутнасці снегу спаборніцтвы ў спартыўнай зале ) 

Чэчун А.М.  Цэван І.І.

Евтух І.М.

V-XI кл.

09.00-11.00

СШ

3.

Індывідуальныя і групавыя кансультацыі па прафесійным самавызначэнні навучэнцаў

Гурын Ю.В.

VII-XI кл

10.00-11.00, каб. СППС

4.

Гульнявая праграма “Азбука бяспекі”

  Альцывановіч Г.М.

I -IV кл.

10.00-11.00. каб. 2а кл.

5.

Забаўляльная праграма “Калядныя пасядзелкі”

Берднік Г.С.

V-VII кл.

10.00-11.00 каб. рускай мовы

6.

Конкурсна-забаўляльная праграма “У свеце цікавага”

Гусаім Л.С.

VIII-XI кл.

10.00-11.00 каб. інфарм.

 

         

 

 

свернуть

План работы 18 декабря 2021

развернуть

Субота, 18.12.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Спаборніцтвы па валейболе

Цэван І.І.

VIII-XI кл.

09.30-10.30

Сп. зала

3.

Выраб навагодніх паштовак “Ствараем цуды сваімі рукамі”  

Макей Т.А.

I-IV кл.

10.00-11.00

Каб.4б кл.

4.

Прагляд фільма “Не гульня”

Гардзіевіч А.М.

V-VII кл.

10.00-11.00

Каб.інфарм.

5.

Майстэрня  “Упрыгожым школу”

Парчук Н.П.

VIII-XI кл.

 10.15-11.00

 Каб. гісторыі

6.

Удзел у акцыі “Чудеса на рождество” (падрыхтоўчая работа)

 

Еўтух І.М.

 

V-VIII кл.

10.00 -11.00

Каб. экалогіі

 

 

 

 

свернуть

План работы на 11 декабря 2021

развернуть

 

Субота, 11.12.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

 

I-XI кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Алімпійскі дзень здароўя

Настаўнікі ФКіЗ

I-XI кл.

09.00-10.00

СШ

3.

Віктарына “Па казачнай дарожцы”

Малышчыцкая Н.П. 

I-IV кл.

10.00-11.00

Каб 2 класа

4.

Конкурсная праграма “Азбука здароўя”.

Дубіна Г.П.

V- VII кл

 09.00-09.40

   Каб. хіміі

 

Урок здароўя “От пророков до недугов”

Шпакоўская В.Н.

VIII-XI кл.

09.00-09.44

Каб. інфарматыкі

 

 

свернуть

План работы на 4 снежня 2021

развернуть

Субота, 27.11.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

 

I-XI кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Гульнявая праграма “Правы чалавека ў песнях і казках”  

Грудовік Л.В.

I-IV кл.

09.00-10.00

Каб 2 кл

3.

Конкурсна-гульнявая праграма “Мы за ЗЛЖ”  .

Шэлест А.У.

V- VII кл

10.00-11.00

Каб. інфарм.

4.

Гутарка за круглым сталом “Свет этыкету”.

Крупеніч Т.Я.

VIII-XI кл

 09.00-09.40

   Каб. хіміі

 

свернуть

План работы на 27 ноября 2021

развернуть

Субота, 27.11.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

 

I-XI кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Завочнае падарожжа “Я вырас тут, і край мне гэты дарагі”

Наплёха Г.В.

I-IV кл.

11.00-12.00

шк. скверык

3.

Конкурс на лепшую памятку “Эканомія вады, святла, цяпла і прыродных рэсурсаў” 

Бардзенюк А.А.

VIII-XI кл.

10.00-11.00

каб. інфарм.

4.

Гульня-практыкум “Культура паводзін і зносін”

Пікун М.В.

 V- VII кл.

 09.00-09.40

   Каб. хіміі

5.

Экскурсія ў  Нясвіжскі замак

Гардзіевіч А.М.

IV-VI кл.

Нясвіж

 

 

 

свернуть

План работы на 20 ноября 2021

развернуть

Субота, 20.11.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

 

I-XI кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Спаборніцтвы па валейболе

Цэван І.І.

VIII-XI кл.

 09.40

спарт. зала

СШ 

3.

Прагулка ў школьны скверык “Залаты лістапад”

Савіла Л.А.

I-IV кл.

11.00-12.00

шк. скверык

4.

Брэйн-рынг “Этыкет і мы” 

Берднік Г.С.

V-VII кл.

10.00-11.00

каб. інфарм.

5.

Вучэбна-гульнявы занятак “Правы дзяцей- клопат дзяржавы”

Лаўрэнка В.С.

VIII-XI кл.

 09.00-09.40

   Каб. хіміі

6.

Удзел у складзе каманды па футболе ў рэспубліканскіх спаборніцтвах

Чэчун А.М.

VIII-IX кл.

г. Пінск

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

План работы на 13 ноября 2021

развернуть

Субота, 13.11.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

 

1-11кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Дзень здароўя

- лёгкая атлетыка

- валейбол

Настаўнікі ФКіЗ

I-XI кл.

 Спарт. залы

ДЮСШ- 09.00

СШ  - 09.30

 

3.

Аукцыён ведаў “Мы выбіраем здароўе”  

Селюжыцкая К.С.

I-IV кл.

11.00-12.00

Каб.2а кл.

4.

Акцыя “Рамонак дабра”

Гардзіевіч А.М.

V-VII кл.

10.00-11.00

Каб. інф.

5.

Пазнавальная праграма “Падарожжа ў краіну харчавання”  

Гусаім Л.С.

VIII-XI кл.

 08.20-09.00

   Каб. інф.

6.

Экскурсія ў Музей Я. Коласа.

Экскурсія ў Музей піянерскай славы    

Гусаім Л.С.

Крупеніч Т.Я.

 

 VII-Xкл.

09.00 -12.00

РЦ ТДіМ

 

 

 

 

 

свернуть

План работы на 6 ноября 2021

развернуть

Субота, 06.11.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Вырабы з прыроднага матэрыялу  “Восень залатая!”

 

Кібак А.А.

I-IV кл.

10.00-11.00

Каб.2б кл.

3.

Гутарка “Вада, чай і кава: плюсы і мінусы”

Дубіна Г.П.

V-VII кл.

10.40-11.20

Каб.хіміі

4.

Акцыя “Чысціня”

Парчук Н.П.

VIII-XI кл.

 10.40-11.20

 СШ

5.

Удзел у раённых вучэбна-трэніровачных зборах. Экскурсія ў музеі раёна.

  

Еўтух І.М.

 

V-VII кл.

09.00 -13.00

РЦТіКДіМ

 

6.

Удзел у складзе каманды па футболе ў рэспубліканскіх спаборніцтвах

Чэчун А.М.

VIII-XI кл.

г. Пінск

 

 

 

 

 

свернуть

План работы на 30 октября 2021

развернуть

Субота, 30.10.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Віктарына “Прырода роднага краю”

Альцывановіч Г.М.

I-IV кл.

10.00-11.00

Каб.2а кл.

3.

Гадзіна зносін “Народныя вытокі сучаснага этыкету”

Шэлест А.У.

V-VII кл.

10.00-11.00

Каб.інф.

4.

Гульнявая праграма “Марафон прафесій”

Шпакоўская В.М.

VIII-XI кл.

 10.00-11.00

 Актавая зала

5.

Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

Настаўнікі -прадметнікі

 

VIII-XI кл.

10.00

СШ

 

6.

Удзел у складзе каманды па футболе ў рэспубліканскіх спаборніцтвах

Чэчун А.М.

VIII-XI кл.

г. Верхня-дзвінск

Віцебская вобл.

 

 

 

 

свернуть

План работы на 23 октября 2021

развернуть

Субота, 23.10.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Конкурс “Што ў восені ў кашолцы?”   

Макей Т.А.

I-IV кл.

10.00-11.00

Каб.4б кл.

3.

Квэст-гульня “Быць здаровым – здорава!”

 Пікун М.В.

V-VII кл.

10.00-11.00

школьны скверык

4.

Экскурсія “Цікавыя мясціны ў аг.Парахонск”

Крупеніч Т.Я.

VIII-XI кл.

 10.00-11.00

 аг. Парахонск

5.

Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

Настаўнікі -прадметнікі

 

VIII-XI кл.

10.00

СШ

 

6.

Падрыхтоўка каманды па футболе да рэспубліканскіх спаборніцтваў

Чэчун А.М.

VIII-XI кл.

09.00-10.00

стадыён

 

 

 

 

свернуть

План работы на 16 октября 2021

развернуть

Субота, 16.10.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

КВН “Восеньскі калейдаскоп”

Малышчыцкая Н.П. 

I-IV кл.

10.00-11.00

Каб.3а кл.

3.

Вусны часопіс “Ганаруся сваімі землякамі”  V- VII кл.

Берднік Г.С.

V-VII кл.

10.00-11.00

Каб.рускай мовы

4.

Фотавыстава “Зазірні ў матуліны вочы”

Бардзенюк А.А.

VIII-XI кл.

 10.00-11.00

 Каб.фізікі, файе

5.

Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

Настаўнікі -прадметнікі

 

VIII-XI кл.

10.00

СШ

 

6.

Падрыхтоўка каманды па футболе да рэспубліканскіх спаборніцтваў

Чэчун А.М.

VIII-XI кл.

09.00-10.00

стадыён

 

 

 

 

свернуть

План работы на 9 октября 2021

развернуть

Субота, 09.10.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Дзень здароўя “Здароўе – гэта модна!” “Школьная футбольная ліга”    

Настаўнікі ФКіЗ

I-XI кл.

11.00- 12.00

стадыён

3.

Віктарына “Восеньскія гульні”  

Грудовік Л.В.

I-IV кл.

10.00-11.00

Каб.3а кл.

4.

Пазнавальна–забаўляльная праграма “Вам паштоўка”

Гардзіевіч А.М.

V-VII кл.

10.45-11.00

Каб.хіміі

5.

Музыкальная праграма “Самы дарагі чалавек у маім жыцці”

Лаўрэнка В.С.

VIII-XI кл.

 10.00-11.00

 Акт.зала

6.

Удзел у раённым этапе Рэспубліканскага конкурсу юных журналістаў “Ты ў эфіры” 

Парчук Н.П.

 “Юны журналіст”

 10.10-11.00

Каб. гісторыі

7.

Падрыхтоўка да конкурса “Наша імя - акцябраты”

Еўтух І.М.

I-IV кл.

10.00-11.00

Дзіцячы пакой

8.

Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

Настаўнікі -прадметнікі

 

VIII-XI кл.

10.00

СШ

 

 

 

 

свернуть

План работы на 2 октября 2021

развернуть

Субота, 02.10.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Літаратурная гульня “Любі, шануй і ведай беларускую казку”

Наплёха Г.В.

I-IV кл.

09.00-10.00

Каб.3б кл.

3.

Інтэлектуальная гульня “Сям’я – гэта тое, што з табой назаўсёды”

Дубіна Г.П.

 

V-VII кл.

10.45-11.00

Каб. бел. мовы

4.

Завочнае падарожжа “Помнікі Беларусі”

Гусаім Л.С.

VIII-XI кл.

 10.00-11.00

 Каб. інф.

5.

Віншаванні  “Імя тваё -  настаўнік!”, “Паштоўка ветэрану педагагічнай працы” 

Еўтух І.М. Берднік Г.С.

 VIII-XI кл.

 10.00-11.00

аг. Парахонск

 

 

свернуть

План работы на 25 сентября 2021

развернуть

Субота, 25.09.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.00

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Конкурс малюнкаў “Восень, восень, залатая сее радасць на зямлі”

  Савіла Л.А.

I-IV кл.

10.00-11.00

пляцоўка

3.

Гульнявая праграма “Асенні настрой”

Экскурсія ў ЦТДіМ, музей піянерскай славы, музей Я.Коласа

Шэлест А.У.

V-VII кл.

09.00-13.00

д.Пінкавічы

 

4.

Фотаэкскурсія “Мой родны кут, як ты мне мілы”

Парчук Н.П.

VIII-XI кл.

 10.10-11.10

 аг. Парахонск

5.

Акцыя “Міласэрнасць” да Дня сталых людзей.  

Гурын Ю.В.

Еўтух І.М.

 VIII-XI кл.

 10.00-11.00

аг. Парахонск

6.

Удзел у конкурсе, прысвечаным Году народнага адзінства, у газеце “Палеская праўда”

Парчук Н.П.,

Дубіна Г.П.

“Юны журналіст”, “Фальклорная спадчына”

 11.10

7.

Удзел у раённым конкурсе відэаролікаў “З днём настаўніка!”

Гусаім Л.С.

“ИнфоУмник”

 09.00

 

 

 

 

свернуть

План работы на 18 сентября 2021

развернуть

План ідэалагічнай і выхаваўчай работы Парахонскай СШ  

у 6-ы дзень тыдня

 

Субота, 18.09.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.40

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Наведванні на даму “Вывучэнне ўмоў сямейнага выхавання”

Кл. кіраўнікі

1-11кл.

 11.00-12.00

Аграгарадок

Парахонск

3.

 Спартыўныя спаборніцтвы  па валейболе, прысвечаныя гадавіне ўз’яднання Западнай Беларусі з БССР.

Настаўнікі ФКіЗ

V-XI кл.

09.30-10.30

Спартыўная зала

 

4.

Пазнавальна-конкурсная гульня “Таямніца твайго імя”  

Селюжыцкая К.С.

I-IV кл.

10.00-11.00

пляцоўка

5.

Літаратурна-пазнавальная праграма  “Свет- гэта мы!”

Пікун М.В.

V-VII кл.

10.00-11.00

 

6.

Гульнявая праграма “Інтэлектуальны рынг”

 Шпакоўская В.М.

VIII-XI кл.

 10.00-11.00

Каб. фізікі

7.

Удзел у рэспубліканскіх спаборніцтвах аб’яднання па інтарэсах “Футбол”

Чэчун А.М.

VII-VIII кл.

10.00

г. Пінск

 

 

 

 

 

свернуть

План работы на 11 сентября 2021

развернуть

План ідэалагічнай і выхаваўчай работы Парахонскай СШ  

у 6-ы дзень тыдня

 

Субота, 11.09.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

08.30-13.40

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Наведванні на даму “Вывучэнне ўмоў сямейнага выхавання”

Кл. кіраўнікі

1-11кл.

 11.00-12.00

Аграгарадок

Парахонск

3.

 Дзень здароўя. Спаборніцтвы  па футболе.  

Настаўнікі ФКіЗ

V-XI кл.

10.00-11.00

Стадыён

 

4.

Эстафеты “У здаровым целе - здаровы дух!”

Кібак А.А.

I-IV кл.

10.00-11.00

пляцоўка

5.

Экскурсія  “Любі і ведай родны свой край”

Берднік Г.С.

V-VII кл.

10.00-11.00

 

6.

Агітбрыгада “Беражы здароўе з маладосці”

Крупеніч Т.Я.

VIII-XI кл.

 10.00-11.00

Каб. фізікі

7.

Удзел у раённым свяце “На піянерскім экспрэсе”, прысвечаным Дню нараджэння ГА “БРПА”

Токар Н.А.

 

  V-VI кл.

09.30-13.00

в. Пінкавічы

 

 

 

 

свернуть

План работы на 4 сентября 2021

развернуть

План ідэалагічнай і выхаваўчай работы Парахонскай СШ  

у 6-ы дзень тыдня

 

Субота, 04.09.2021

Назва мерапрыемства

Адказны

Удзельнікі

Час і месца

 

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Педагогі дадатковай адукацыі

1-11кл.

09.00-13.40

СШ, ДК,

ДЮСШ

2.

Аўкцыён абяднанняў па інтарэсах “Шукаем таленты!”

Педагогі дад.адукацыі

1-11кл.

11.00-12.00

Тэрыторыя школы

3.

Наведванні на даму “Вывучэнне ўмоў сямейнага выхавання”

Кл. кіраўнікі

1-11кл.

 11.00-12.00

Аграгарадок

Парахонск

4.

Конкурс малюнкаў  “Беларусь мая, родная!”

Альцывановіч Г.М.

1-4 кл.

10.00-11.00

Каб.  4а кл.

5.

Інтэлектуальная гульня “Свята беларускага пісьменства”

Гардзіевіч А.М.

5-7 кл.

10.00-11.00

Каб. ЗЛЖ

6.

Віктарына “Кніга ў маім жыцці” 

 Бардзенюк А.А.

 8 -11 кл.

 10.00-11.00

Каб. фізікі

7.

Удзел у абласным свяце “Дажынкі -2021”

Токар Н.А.

Еўтух І.М.

Дэлегаты і ўдзельнікі канцэртаў

г.п. Лагішын

 

 

 

свернуть