Расклад факультатыўных заняткаў на I -е паўгоддзе
2023/2024 навучальнага года
№ п/п |
Ф.І.I. НАСТАЎНІКА |
ПРАДМЕТ |
КЛАС |
НАЗВА ФАКУЛЬТАТЫВА |
ДЗЕНЬ ПРАВ. |
ЧАС ПРАВ |
МЕСЦА ПРАВЯДЗ. |
Панядзелак |
|||||||
1 |
Еўтух М.А. |
матэматыка |
1 “А” |
“Матэматычная вясёлка” |
пан. |
12.30-13.05 |
к.пачатковых класаў |
2 |
Наплёха Г.В. |
матэматыка |
1 “Б” |
“Матэматычная вясёлка” |
пан. |
12.30-13.05 |
к.пачатковых класаў |
3 |
Малышчыцкая Н.П. |
матэматыка |
2 “А” |
“Матэматычная вясёлка” |
пан. |
12.40-13.25 |
к.пачатковых класаў |
4 |
Токар Н.А. |
матэматыка |
2 “Б” |
“Матэматычная вясёлка” |
пан. |
12.40-13.25 |
к.пачатковых класаў |
5 |
Зылевіч К.С. |
беларуская мова |
4 “А” |
“У краіне знаёмых незнаёмцаў” |
пан. |
13.50-14.35 |
к.пачатковых класаў |
6 |
Савіла Л.А. |
беларуская мова |
4 “Б” |
“У краіне знаёмых незнаёмцаў” |
пан. |
13.50-14.35 |
к.пачатковых класаў |
Аўторак |
|||||||
7 |
Альцывановіч Г.М. |
беларуская мова |
3 “А” |
“Вытокі роднай мовы” |
аўт. |
18.05-18.50 |
к.пачатковых класаў |
8 |
Зылевіч К.С. |
матэматыка |
4 “А” |
“Матэматычная вясёлка” |
аўт. |
13.05-13.50 |
к.пачатковых класаў |
9 |
Савіла Л.А. |
беларуская мова |
4 “Б” |
“Вытокі роднай мовы” |
аўт. |
13.05-13.50 |
к.пачатковых класаў |
Серада |
|||||||
10 |
Кібак А.А. |
матэматыка |
3 “Б” |
“Матэматычная вясёлка” |
сер. |
12.00-12.45 |
к.пачатковых класаў |
Чацвер |
|||||||
11 |
Еўтух М.А. |
матэматыка |
1 “А” |
“Вытокі роднай мовы” |
чац. |
12.30-13.05 |
к.пачатковых класаў |
12 |
Наплёха Г.В. |
матэматыка |
1 “Б” |
“Вытокі роднай мовы” |
чац. |
12.30-13.05 |
к.пачатковых класаў |
13 |
Малышчыцкая Н.П. |
беларуская мова |
2 “А” |
“Вытокі роднай мовы” |
чац. |
12.30-13.15 |
к.пачатковых класаў |
14 |
Токар Н.А. |
беларуская мова |
2 “Б” |
“Вытокі роднай мовы” |
чац. |
12.30-13.15 |
к.пачатковых класаў |
15 |
Альцывановіч Г.М. |
беларуская мова |
3 “А” |
“Вытокі роднай мовы” |
чац. |
18.05-18.50 |
к.пачатковых класаў |
16 |
Кібак А.А. |
матэматыка |
3 “Б” |
“Матэматычная вясёлка” |
чац. |
12.00-12.45 |
к.пачатковых класаў |
Расклад факультатыўных заняткаў на I -е паўгоддзе
2023/2024 навучальнага года
№ п/п |
Ф.І.I. НАСТАЎНІКА |
ПРАДМЕТ |
КЛАС |
НАЗВА ФАКУЛЬТАТЫВА |
ДЗЕНЬ ПРАВ. |
ЧАС ПРАВ |
МЕСЦА ПРАВЯДЗ. |
Панядзелак |
|||||||
1 |
Парчук Н.П. |
русский язык |
11 |
Обобщающий курс по русскому языку |
пан. |
15.05 – 16.35 |
каб. геаграфіі |
2 |
Валчковіч Г.Р. |
гісторыя |
9 |
Вялікая Айчынная вайна |
пан. |
14.05 – 14.50 |
каб. фізікі |
Аўторак |
|||||||
3 |
Шпакоўская В.М.
|
працоўнае навучанне |
8 |
Канструяванне і мадэляванне адзення |
аўт. |
15.05 –15.50 |
каб. абслугоўваючай працы |
4 |
Калесніковіч М.І. |
|
6 |
Духоўная спадчына Беларусі |
аўт. |
15.05 –15.50 |
каб. гісторыі |
Серада |
|||||||
5 |
Банцэвіч І.М. |
працоўнае навучанне |
5 |
Пропільная разьба і выпальванне па драўніне |
сер. |
14.05 – 14.50 |
каб. тэхнічнай працы |
6 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
7 |
Валейбол |
сер. |
15.05 – 15.50 |
спартыўная зала |
7 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
7 |
Валейбол |
сер. |
16.00 – 16.45 |
спартыўная зала |
8 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
7 |
Валейбол |
сер. |
17.00 – 17.45 |
спартыўная зала |
9 |
Цэван І.І. |
фіз.культ. і здароўе |
8 |
Валейбол |
сер. |
15.05 – 15.50 |
спартыўная зала |
10 |
Цэван І.І. |
фіз.культ. і здароўе |
9 |
Валейбол |
сер. |
16.00 – 16.45 |
спартыўная зала |
Чацвер |
|||||||
11 |
Гардзіевіч А.М. |
матэматыка |
10 |
Алгебра вучыць разважаць |
чацв. |
13.05 – 13.50 |
каб. бел. мовы |
12 |
Крупенич Т.Е. |
русский язык |
10 |
Обобщающий курс по русскому языку |
чацв. |
14.00 – 15.30 |
каб. русского языка |
13 |
Крупеніч Г.У. |
геаграфія |
7 |
Падарожжы па геаграфічнай карце |
чацв. |
15.05 – 15.50 |
каб. геаграфіі |
14 |
Шпакоўская В.М. |
працоўнае навучанне |
6 |
Азбука лоскутнага шыцця |
чацв. |
15.05-15.50 |
каб. абслугоўваючай працы |
15 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
6б |
Валейбол |
чацв. |
14.30 – 15.15 |
спартыўная зала |
16 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
8 |
Валейбол |
чацв. |
15.30 – 16.15 |
спартыўная зала |
17 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
8 |
Валейбол |
чацв. |
16.30 – 17.15 |
спартыўная зала |
18 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
8 |
Валейбол |
чацв. |
17.30 – 17.15 |
спартыўная зала |
Пятніца |
|||||||
19 |
Бардзенюк А.А. |
матэматыка |
8 |
Алгебра вучыць разважаць |
пятн. |
15.05 – 15.50 |
каб. хіміі |
20 |
Банцэвіч І.М. |
працоўнае навучанне |
8 |
Мастацкае тачэнне драўніны |
пятн. |
14.05 – 14.50 |
каб. тэхнічнай працы |
21 |
Шпакоўская В.М. |
|
5 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
пятн. |
15.05 – 15.50 |
каб. абслугоўваючай працы |
22 |
Дубіна Г.П. |
беларуская мова |
11 |
Практыкум па пунктуацыі |
пятн. |
15.00 – 15.45 |
каб. геаграфіі |
23 |
Гардзіевіч А.М. |
матэматыка |
9 |
Алгебра вучыць разважаць |
пятн. |
15.05 – 15.50 |
каб. фізікі |
24 |
Лысюк В.М. |
нямецкая мова |
11 |
Лексіка-граматычны практыкум |
пятн. |
16.00 – 16.45 |
каб. англійскай мовы |
Субота |
|||||||
25 |
Цэван І.І. |
фіз.культ. і здароўе |
9 |
Валейбол |
суб. |
8.00 – 8.45 |
спартыўная зала |
26 |
Цэван І.І. |
фіз.культ. і здароўе |
9 |
Валейбол |
суб. |
9.00 – 9.45 |
спартыўная зала |
27 |
Дубіна Г.П. |
беларуская мова |
9 |
Складаны сказ без складанасці |
суб. |
9.00 – 9.45 |
каб. бел. мовы |
28 |
Калесніковіч М.І. |
|
9 |
Святыні роднага краю |
суб. |
9.00 – 9.45 |
каб. гісторыі |
29 |
Бардзенюк А.М. |
фізіка |
7 |
Падрыхтоўка да алімпіяд па фізіцы |
суб. |
9.00 – 9.45 |
каб. фізікі |
30 |
Пашкевіч В.В. |
хімія |
7 |
У краіне цудоўнай хіміі |
суб. |
9.00 – 9.45 |
каб. хіміі |
31 |
Лаўрэнка В.С. |
беларуская мова |
10 |
Практыкум па арфаграфіі |
суб. |
10.00 – 10.45 |
каб. бел. мовы |
32 |
Парчук Н.П. |
русский язык |
9 |
Секреты синтаксиса и пунктуации |
суб. |
10.00 – 10.45 |
каб. фізікі |
Расклад факультатыўных заняткаў
на II -е паўгоддзе
2023/2024 навучальнага года
№ п/п |
Ф.І.I. НАСТАЎНІКА |
ПРАДМЕТ |
КЛАС |
НАЗВА ФАКУЛЬТАТЫВА |
ДЗЕНЬ ПРАВ. |
ЧАС ПРАВ |
МЕСЦА ПРАВЯДЗ. |
Панядзелак |
|||||||
1 |
Парчук Н.П. |
русский язык |
11 |
Обобщающий курс по русскому языку |
пан. |
15.00 – 16.35 |
каб. геаграфіі |
2 |
Валчковіч Г.Р. |
гісторыя |
9 |
Вялікая Айчынная вайна |
пан. |
14.05 – 14.50 |
каб. фізікі |
Аўторак |
|||||||
3 |
Бардзенюк А.М. |
фізіка |
7 “Б” |
Падрыхтоўка да алімпіяд па фізіцы |
аўт. |
14.05 – 14.50 |
каб. геаграфіі |
4 |
Пашкевіч В.В. |
хімія |
7 |
У краіне цудоўнай хіміі |
аўт. |
14.05 – 14.50 |
каб. хіміі |
5 |
Шпакоўская В.М.
|
працоўнае навучанне |
6 |
Азбука лоскутнага шыцця |
аўт. |
15.05 –15.50 |
каб. абслугоўваючай працы |
6 |
Калесніковіч М.І. |
|
6 |
Духоўная спадчына Беларусі |
аўт. |
15.05 –15.50 |
каб. гісторыі |
Серада |
|||||||
7 |
Банцэвіч І.М. |
працоўнае навучанне |
5 |
Пропільная разьба і выпальванне па драўніне |
сер. |
14.05 – 14.50 |
каб. тэхнічнай працы |
8 |
Крупеніч Г.У. |
геаграфія |
7 “А” |
Падарожжы па геаграфічнай карце |
сер. |
14.05 – 14.50 |
каб. геаграфіі |
9 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
7 |
Валейбол |
сер. |
15.05 – 15.50 |
спартыўная зала |
10 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
7 |
Валейбол |
сер. |
16.00 – 16.45 |
спартыўная зала |
11 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
7 |
Валейбол |
сер. |
17.00 – 17.45 |
спартыўная зала |
Чацвер |
|||||||
12 |
Гардзіевіч А.М. |
матэматыка |
10 |
Алгебра вучыць разважаць |
чацв. |
13.05 – 13.50 |
каб. бел. мовы |
13 |
Крупенич Т.Е. |
русский язык |
10 |
Обобщающий курс по русскому языку |
чацв. |
14.00 – 15.35 |
каб. русского языка |
14 |
Шпакоўская В.М. |
працоўнае навучанне |
8 |
Канструяванне і мадэляванне адзення |
чацв. |
15.05-15.50 |
каб. абслугоўваючай працы |
15 |
Парчук Н.П. |
русский язык |
9 |
Секреты синтаксиса и пунктуации |
чацв. |
15.00 – 15.45 |
каб. фізікі |
16 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
6 “Б” |
Валейбол |
чацв. |
14.30 – 15.15 |
спартыўная зала |
17 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
8 |
Валейбол |
чацв. |
15.30 – 16.15 |
спартыўная зала |
18 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
8 |
Валейбол |
чацв. |
16.30 – 17.15 |
спартыўная зала |
19 |
Чэчун А.М. |
фіз.культ. і здароўе |
8 |
Валейбол |
чацв. |
17.30 – 17.15 |
спартыўная зала |
20 |
Цэван І.І. |
фіз.культ. і здароўе |
8 |
Валейбол |
чацв. |
15.05 – 15.50 |
спартыўная зала |
21 |
Цэван І.І. |
фіз.культ. і здароўе |
9 |
Валейбол |
чацв. |
16.00 – 16.45 |
спартыўная зала |
Пятніца |
|||||||
22 |
Бардзенюк А.А. |
матэматыка |
8 “А” |
Алгебра вучыць разважаць |
пятн. |
15.05 – 15.50 |
каб. хіміі |
23 |
Банцэвіч І.М. |
працоўнае навучанне |
8“Б” |
Мастацкае тачэнне драўніны |
пятн. |
15.05 – 15.50 |
каб. тэхнічнай працы |
24 |
Шпакоўская В.М. |
|
5 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
пятн. |
15.05 – 15.50 |
каб. абслугоўваючай працы |
25 |
Дубіна Г.П. |
беларуская мова |
11 |
Практыкум па пунктуацыі |
пятн. |
15.00 – 15.45 |
каб. геаграфіі |
26 |
Гардзіевіч А.М. |
матэматыка |
9 |
Алгебра вучыць разважаць |
пятн. |
15.05 – 15.50 |
каб. фізікі |
27 |
Лысюк В.М. |
нямецкая мова |
11 |
Лексіка-граматычны практыкум |
пятн. |
16.00 – 16.45 |
каб. англійскай мовы |
Субота |
|||||||
28 |
Цэван І.І. |
фіз.культ. і здароўе |
8 |
Валейбол |
суб. |
8.00 – 8.45 |
спартыўная зала |
29 |
Цэван І.І. |
фіз.культ. і здароўе |
9 |
Валейбол |
суб. |
9.00 – 9.45 |
спартыўная зала |
30 |
Дубіна Г.П. |
беларуская мова |
9 |
Складаны сказ без складанасці |
суб. |
10.00 – 10.45 |
каб. бел. мовы |
31 |
Калесніковіч М.І. |
|
9 |
Святыні роднага краю |
суб. |
9.00 – 9.45 |
каб. гісторыі |
32 |
Лаўрэнка В.С. |
беларуская мова |
10 |
Практыкум па арфаграфіі |
суб. |
09.00 – 09.45 |
каб. бел. мовы |