Выпускные экзамены 9 класс

Расписание консультаций

развернуть

Расклад кансультацый

да выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2023/2024 навучальным годзе

 

9 клас

 

Дата правядзення

Дата правядзення

Час правядзення

Кабінет

Настаўнік

27 мая

Руская мова

12.00-13.00

кабінет фізікі

Парчук Н.П.

28 мая

 

Беларуская мова

11.00-12.00

 

кабінет фізікі

Дубіна Г.П.

29 мая

 

Матэматыка

09.00-10.00

 

кабінет фізікі

Гардзіевіч А.М.

30 мая

 

Гісторыя Беларусі

  09.00-10.00

 

кабінет фізікі

Валчковіч Г.Р.

31 мая

Гісторыя Беларусі

09.00-10.00

кабінет фізікі

Валчковіч Г.Р.

01 чэрвеня

Беларуская мова

16.00-17.00

кабінет фізікі

Дубіна Г.П.

04 чэрвеня

Матэматыка

09.00-10.00

кабінет фізікі

Гардзіевіч А.М.

06 чэрвеня

Руская мова

09.00-10.00

кабінет фізікі

Парчук Н.П.

 

 

свернуть

Расписание экзаменов

развернуть

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2023/2024 навучальным годзе

 

9 класс

 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

01 чэрвеня

9.00

Гісторыя Беларусі

у вуснай форме

кабінет фізікі

03 чэрвеня

9.00

Беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

актавая зала

05 чэрвеня

9.00

Матэматыка

 

у пісьмовай форме

актавая зала

07 чэрвеня

9.00

Руская мова

 

у пісьмовай форме (пераказ)

актавая зала

 

 

свернуть

Состав экзаменационной комиссии

развернуть

Састаў  экзаменацыйных камісій

для правядзення выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2023/2024 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Састаў экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяль-

насць

Кваліфіка

цыйная

катэгорыя

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

1

чэрвеня

9

Гісторыя Беларусі

 

старшыня

Калесніковіч М.І.

дырэктар

геаграфія

першая

члены камісіі:

Валчковіч Г.Р.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Шчасны А.А.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

3

чэрвеня

9

Беларуская мова

 

старшыня

Берднік Г.С.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Дубіна Г.П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Мацкевіч В.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

5

чэрвеня

9

Матэматыка

старшыня

Калесніковіч М.І.

дырэктар

геаграфія

першая

члены камісіі:

Гардзіевіч А.У.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

першая

Шэлест А.У.

настаўнік

матэматыка, фізіка

першая

7

чэрвеня

9

руская  мова

старшыня

Берднік Г.С.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Крупеніч Т.Я.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Парчук Н.П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, руская мова і літаратура

вышэйшая

 

свернуть

План работы с учащимися 9 класса

развернуть

План работы

з вучнямі ІХ класа 

ў перыяд з 27 мая па 14 чэрвеня 2024 года

 

Дата

правядзення

Час

правядзення

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказныя

27.05

10.30-11.30

Акцыя “Абеліск”

аг. Парахонск

Дубіна Г.П.

28.05

10.00-11.00

Адкрыты мікрафон “Мае жыццёвыя планы, перспектывы і магчымасці”

кабінет фізікі

Дубіна Г.П.

29.05

12.00-13.00

Пешая прагулка “Лета ў аб’ектыве”

аг Парахонск

Дубіна Г.П.

30.05

10.00-11.00

Прафілактычны занятак “Няведанне закона не вызваляе ад адказнасці”

кабінет хіміі

Лаўрэнка В.С.

11.06

10.00-11.00

Індывідуальнае кансультаванне вучняў педагогам-псіхолагам

кабінет псіхолага

Гурын Ю.В.

12.06

11.00-12.00

Аглядная экскурсія па г.Пінску. Прагулка на цеплаходзе.

г. Пінск

Дубіна Г.П.

13.06

10.00-11.00

Калектыўна-творчая справа “Рыхтуемся да ўручэння пасведчанняў

актавая зала

Дубіна Г.П

14.06

14.00

Урачыстае ўручэнне пасведчанняў

актавая зала

Кіраўніцтва,

Дубіна Г.П.

 

 

свернуть